/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Послуги

Тонування фарб

Тонування – це процес виготовлення фарби будь-якого кольору методом дозованого додавання барвників до фарби.

Послуга комп’ютерного тонування дозволяє:

- обрати бажаний відтінок з широкої палітри;
- швидко отримати фарбу саме того кольору, який ви обрали;
- у разі виникнення потреби, відтворити той самий відтінок повторно.

Під час карантину ми забезпечили вас можливістю замовити комп'ютерне тонування фарб у нашому магазині в режимі он-лайн.

Для того, щоб забезпечити вам професійну допомогу, наші спецалісти зможуть надати консультації у телефонному режимі, що значно полегшить процес вибору бази, віддінку, вартості, збереже вас час та принесе задоволення від покупки.

Для замовлення тонування на нашому сайті вам необхідно зробити наступне:

1. Залишити свій номер мобільного телефону у формі зворотнього зв'язку та оберіть тему запиту Замовити консультацію Експерта.

2. З вами зв'яжуться консультанти відділу Фарби нашого магазину, де ви отримаєте якісну та професійну консультацію, щодо вибору бази під тонування, відповідно до ваших потреб, та ознайомившись з палітрою відтінків, можете обрати колір, який вам до вподоби. Також, наші консультанти підкажуть вам які пігменти та їх об'єм необхідні щоб досягти бажаного вами відтінку.

3. Під час спілкування з представниками магазину, вам необхідно занотувати наступну інформацію:
  - база під тонування - код товару, об'єм;
  - пігменти для тонування - код товару, об'єм.

4. Після чого, на нашому сайті www.leroymerlin.ua, робите замовлення, відповідно до обговореної інформації з консультантом, ОБОВ'ЯЗКОВО у коментарях до вашого замовлення зазначаєте код кольору пігмента з палітри відтінків. Після чого оплачуєте ваше замовлення.
*будь-ласка, зверніть увагу на те, що всі товари (база під тонування та пігменти для тонування), які ви додаєте до кошику мають бути замовленні з одного магазину.

5. Після оплати, ваше замовлення надходить до відділу Фарби магазину для подальшого тонування.

6. Очікуйте дзвінка від менеджера про готовність вашої затонованної фарби.

Будь-ласка, зверніть увагу на те, що клієнт несе відповідальність за обраний колір та усвідомлює, що кінцевий колір може відрізнятися від обраного з палітри. Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.Шановні клієнти!

З 01.06.17 до 31.12.2022 ви можете скористатись послугою безкоштовного* тонування фарб торгової марки Люксенс.

Нові ціни на тонування** фарб інших торгових марок діють з 01.06.2017.

Вартість послуги залежить від обраного кольору, об’єму та торгової марки фарби.*Послуга безкоштовного тонування означає можливість придбання пігментів для тонування фарби "Luxens" (Люксенс) зі знижкою за ціною 0,01 грн за 1 мл однієї позиції тонувального пігмента відповідно до переліку, вказаного у бюлетені продажу. Ціни на тонувальні пігменти без знижки будуть вказані на сайті www.leroymerlin.ua та у магазинах «Леруа Мерлен».

**Ціни на тонування фарб означають ціни пігментів для тонування фарб, які можна придбати у магазині «Леруа Мерлен» для здійснення тонування фарби. Ціни на пігменти вказані у магазинах та на сайті www.leroymerlin.ua.


Детальні правила акції.