/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Послуги

Пошиття штор

Пошиття штор за Вашим замовленням

Послуга пошиття штор надається після попередньої оплати. Послугою – можна скористатися щоденно в усіх магазинах Леруа Мерлен з 07:30 до 22:00. Процес підготовки під Ваше замовлення – займає до 5 робочих днів. Про готовність штор – Вас проінформують наші спеціалісти.

Штори - це не тільки функціональна деталь інтер'єру, але й важливий елемент декору. Правильно підібрані штори або гардини наповнять будь-яке приміщення атмосферою затишку і домашнього тепла. Ви також можете, швидко і без зайвих витрат, оновити зовнішній вигляд приміщення, просто замінивши штори. Але для цього вони повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр, бути його природним продовженням і повністю відповідати його стилістиці.

Кращим рішенням, у такому випадку, стане виготовлення штор на замовлення. Послуга з пошиву штор, яка надається нашими магазинами, дозволить Вам проявити себе творчо, підібрати дизайн і матеріали, які подобаються саме вам.

Що для цього потрібно?

Зверніться у відділ «Декор» і отримайте кваліфіковану консультацію з усіх питань, що стосуються пошиву штор і гардин.

Наші фахівці допоможуть обрати дизайн штор, який найбільше Вам підходить, і підібрати всі необхідні матеріали з широкого асортименту тканин і аксесуарів, які представлені в Леруа Мерлен.

Ви також маєте можливість обрати серед готових виробів штори в дитячу або спальню, портьєри в вітальню або гардини на кухню, а наші майстри підженуть їх під розмір Вашого вікна.

Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені рівнем обслуговування та якістю виконаної роботи!

Маєте додаткові запитання стосовно послуги пошиву штор?
Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500.