/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Послуги

Оверлок

Безкоштовна обробка килимового покриття, ковроліну та інших виробів

Така послуга, як оверлок необхідна для того, щоб покриття, яке Ви придбали, з часом не втратило свого бездоганного зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик.

Оверлок є безкоштовною послугою, проте надається після придбання килимового покриття.

Час надання послуги: з 07:30 до 21:00.

Час обробки: до 3 днів в залежності від розмірів покриття.

Розмір покриття: до 12 кв. м

Термін надання послуги може варіюватися в залежності від навантаження.

За допомогою оверлоку обробляються краї килимового покриття, ковроліну, паласу, доріжок та інших виробів на килимовій, тканинній і повстяній основі, куплені в магазинах Леруа Мерлен.

Ми здійснюємо машинну обробку оверлоком з високою щільністю нанесення стібка. Завдяки цьому методу покриття набуває міцності, а термін його використання збільшується у рази. Після такої обробки краї не обсипаються і мають акуратний, естетичний вигляд.

До того ж оверлок просто необхідний якщо розмір ковроліну менший за розмір підлоги приміщення. З обробленими краями він матиме довершений вигляд готового виробу.

Ви також можете обрати нитку того кольору, який буде найкраще пасувати до візерунка покриття, доповнювати його або, навпаки, контрастувати з ним, в залежності від Ваших уподобань.

Зверніть, будь-ласка, увагу що послуга є доступною у всіх магазинах Леруа Мерлен, крім магазину за адресою: м. Київ, проспект Броварський, 3В.

Маєте додаткові запитання стосовно послуги оверлоку?
Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500.