/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Доставка

Безкоштовна доставка* замовлень від 500 грн

Друзі, ми піклуємося про ваше здоров’я та безпеку, а також дбаємо про здоров’я наших співробітників!

В умовах запроваджених обмежень ми продовжуємо працювати, повністю дотримуючись усіх заходів безпеки та законодавчих норм.

Усі гіпермаркети Leroy Merlin працюють за звичним графіком та відкриті для обслуговування наших клієнтів за наявності одного із нижчеперерахованих документів:

- сертифікат про проходження повного курсу вацинації (паперовий документ чи в мобільному додатку "Дія");
- негативний результат ПЛР чи експрес-тестування на COVID-19, які проведено не більш як за 72 години;
- довідка від лікаря про повне одужання від COVID-19.

Ми продовжуємо бути корисними для кожного, відповідаючи на всі ваші потреби та пропонуючи якісні товари та вигідні ціни.

Будемо раді бачити вас у наших магазинах, враховуючи всі вимоги та роблячи процес вашої взаємодії з Леруа Мерлен комфортним та безпечним.

Також, пропонуємо вам скористатися послугою безкоштовної доставки* замовлень з 1 січня 2022 року по 31 січня 2022 року включно!

Ми чекаємо на вас у наших магазинах, а наші консультанти будуть раді допомоги у виборі товарів, або ж у створенні он-лайн замовлень з телефонів клієнтів. Після оформлення замовлення клієнт буде мати змогу отримати його на інфостойці Click&Collect, або ж скористатися перевагами безкоштовної доставки*!

Купуйте товар у магазинах, замовляйте товар на нашому сайті www.leroymerlin.ua або за телефоном 0 800 300 500 та отримуйте безкоштовну доставку* за вашою адресою або на відділення Нова Пошта.

Ваша безпека та здоров'я кожного - наш пріоритет! Будьте здорові!

* Під послугою Безкоштовна доставка мається на увазі вартість доставки 1 грн. на замовлення, зроблені в період з 1 січня 2022 року по 31 січня 2022 року включно, загальною вартістю не менше 500 гривень, за виключенням послуги доставки службою Нова Пошта наступних товарних груп:

Ізоляція (вата)
OSB
Плінтуса
Гіпсокартон
Стільниці
Цегла
Газоблоки та бетонні блоки
Будівельні суміші
Стельові та стінові багети
Бруси
Тачки
Арматура
Сітки сталеві
Тачки садові
Битумні листи
ДСП
Драбини
Металева покрівля

**Даний список товарних груп з обмеженнями по доставці не є вичерпним. Звертайте, будь-ласка, увагу на інформацію на картці товару.