/* /*]]>*/
Каталог товаров
Мой магазин
Выберите магазин
Ваш магазин не выбран
Адрес:
-
Время работы:
Пн-Вс: с 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товаров

Котлы электрические

Електрокотел є одним з найбільш популярних типів техніки, яка використовується для створення опалювальної системи в приватних будинках, квартирах, адміністративних і виробничих приміщеннях. Цей апарат має низку переваг перед газовими аналогами, основним з яких варто вважати безпеку експлуатації. Також слід зазначити універсальність електричних котлів, так як вони можуть встановлюватися в будь-якому місці без прив'язки до палива..

Електрокотли: переваги експлуатації

Котли електричні мають ряд переваг, серед яких варто відзначити наступні:

 • невеликі габарити і вага виробу, що забезпечують зручність установки і можливість установки в обмеженому просторі;
 • оснащення автоматичним захистом від стрибків напруги, що вимикає електрокотел при перевищенні показника в 220;
 • простота використання і регулювання режимів роботи;
 • мінімальний шум в процесі експлуатації;
 • доступна вартість при високій якості моделей від більшості виробників.

Також серед переваг простота обслуговування - електрокотли не потребують регулярної професійної допомоги, для їх коректної роботи досить проводити плановий огляд раз на рік.

Особливості вибору електрокотла для системи опалення

Перш ніж купити електрокотел, варто визначитися зі сферою його використання. За цим показником вони діляться на:

 • одноконтурні - використовуються тільки для опалення приміщення;
 • двоконтурні - можуть як обігрівати будинок, так і виконувати нагрів води.

Звичайно, функціональність перших поступається двоконтурним моделям, проте їх ціна також значно нижче. Якщо говорити про універсальні критерії вибору агрегату, то варто згадати такі нюанси:

 • Потужність - вимірюється в кВт, і впливає на опалювальну площу, а також витрата електричної енергії. Вибір апарату варто здійснювати за умови, що 1 кіловат забезпечить обігрів приблизно 10 м2.
 • Тип нагріву - особливість підігріву теплоносія також є важливим критерієм вибору. Виділяють індукційні, електродні котли і моделі з ТЕНами. Кожен має свої переваги і недоліки, але найбільшим попитом користуються останні апарати, що виконують підігрів за допомогою використання Тена.
 • Установка - найчастіше для забезпечення побутових потреб перевага віддається настінним пристроїв. Для використання в великих приміщеннях краще підійдуть підлогові моделі.
 • Виробник - від фірми-виробника залежить не тільки ціна і якість пристрою, але також його комплектація і зручність експлуатації.

Вибираючи апарат, не варто шукати найдешевші варіанти, а й переплачувати буде помилкою. Робіть вибір, виходячи з потреб конкретного приміщення, а також функцій, які повинен виконувати електрокотел.

Де купити електрокотел?

Замовити котел для системи опалення можна в нашому інтернет-магазині LEROYMERLIN.UA. Ми пропонуємо хороший вибір якісних апаратів від надійних виробників за конкурентною ціною. Доставка товару здійснюється по всій території України, також ви можете забрати товар самостійно з стаціонарних магазинів «Леруа Мерлен» в Києві та Одесі. Для всіх бажаючих можливе оформлення покупки в кредит на вигідних умовах з мінімальним відсотком. Будемо раді виконати ваше замовлення!

Читать полностью