/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Цвяхи та скоби

Будівельний степлер — це зручний в експлуатації інструмент, який використовують для скріплення різних за щільністю деталей. Це може бути гіпсокартон, пластик, профіль та ін. Але щоб скористатися всіма властивостями, необхідно забезпечити степлер якісними витратними матеріалами. Для цього краще замовити цвяхи та скоби в інтернет-магазині Leroy Merlin. У каталозі представлений великий вибір виробів із доступною вартістю.

Види скоб для степлера за формою

Затребуваними є різні за розміром, висотою, формою та властивостями скоби для степлера. Без цих комплектуючих робота пристрою не здійснюватиметься. Виділяють такі варіанти витратних матеріалів:

  • форма П — цей вид кріплення найпоширеніший, він універсальний і дозволяє надійно з'єднувати різні за структурою та товщиною матеріали;
  • форма U — такий різновид, що має вигляд дуги, може використовуватися для прикріплення до стіни кабельної продукції та проводів;
  • форма Т - це цвяхи для степлера, які також широко застосовуються в різних сферах, завдяки ним можна надійно скріпити матеріал з іншою поверхнею, при цьому не надаватиметься додаткового навантаження.

Ціна кожного варіанта залишається доступною. У каталозі можна підібрати потрібний розмір типу застосування.

Параметри кріплень

Є певні характеристики у кожного з видів кріплень. Такі вироби виготовляються із сталевих, алюмінієвих та мідних матеріалів. Найкращими за міцністю визнані скоби зі сталі. Вони швидко входять у поверхню, створюючи гарне з'єднання.

Більшість видів скоб можуть піддаватися корозії від підвищеної вологості та іншого впливу зовнішнього середовища. Після цього їх слід замінити. Оцинковані скоби відрізняються стійкістю до деформації та появи іржі. Тому варто розглянути цей варіант для покупки, якщо експлуатуватиметься виріб у приміщенні з високим рівнем вологості.

Також за типом матеріалу, з якого виготовлені скоби та цвяхи, визначають їх призначення. Витратники зі сталі демонструють відмінні властивості при взаємодії з дерев'яними заготовками. Вироби з міді та алюмінію ефективно поєднують картонні та тканинні матеріали.

Як підібрати розхідники для степлера?

Інструмент повинен взаємодіяти з певними витратними матеріалами. Це забезпечить якісну роботу та гарне з'єднання за допомогою кріплень. Можна виділити такі параметри, які допоможуть правильно підібрати комплектуючі для будівельних степлерів:

  • форма та вид скоб, які підійдуть саме до цієї конкретної моделі пристрою;
  • в яку поверхню входитимуть кріплення;
  • які зовнішні фактори впливатимуть на продукт та його термін служби;
  • матеріал, з якого виготовлені скоби;
  • якість гострих кінців.

Скоби та Т-подібні цвяхи для степлерів не продаються поштучно. Вони збираються у пластини та поміщаються у спеціальні упаковки. Такі блоки зручно заправляти в інструмент та використовувати.

Купити цвяхи та скоби для степлера можна з доставкою по Україні. Для цього потрібно зробити замовлення на сайті leroymerlin.ua та вказати бажану адресу доставки.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Як підібрати цвяхи та скоби для степлера?

Будівельний степлер сьогодні є дуже популярним інструментом і його сфера використання не обмежується тільки будівництвом або меблевою промисловістю. Також він знайшов застосування у дизайнерів інтер'єру та творчих людей, які люблять робити щось своїми руками. Скоби та цвяхи - розхідники, що задіяні в цьому інструменті.

Скоби для степлера бувають П-подібної, U-подібної та Т-подібної форми. Перші - найпопулярніший тип, який використовується для з'єднання практично всіх матеріалів. А ось U-подібні скоби використовуються вже тільки для роботи з кабелями. Останній вид - штифти та цвяхи, їх купують для фінішного оздоблення, а також якщо необхідно з'єднати фанеру або ДСП. Вибір цих розхідників залежить від матеріалу, з яким плануєте працювати, та характеристик самого пістолета.
Якої фірми купити цвяхи та скоби?
Майже кожен виробник будівельних степлерів випускає для нього і розхідники. Stanley (США) - один з найбільших виробників інструменту та витратних матеріалів. Продукція цього бренду має величезний попит у професійних будівельників. Також добре зарекомендувала себе і французька марка Dexter. Інструмент, цвяхи та скоби цієї фірми відрізняються не лише високою якістю, а й прийнятною ціною.
Де можна купити цвяхи та скоби?

Асортимент інтернет-магазину Leroy Merlin приємно здивує найвибагливіших клієнтів. У нас ви знайдете цвяхи та скоби різних розмірів. Зручний каталог дозволить швидко перейти в потрібну категорію, а фільтр вибрати товар з певними характеристиками.

У магазині представлена ​​лише якісна продукція світових брендів. Наші менеджери відмінно розуміються на асортименті і допоможуть визначитися з вибором. Також у нас є доставка по всій країні, що дозволяє кожному мешканцю України придбати інструмент та розхідники на найвигідніших та найкомфортніших умовах.