/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Свердла і бури

Ремонтні та будівельні роботи так чи інакше супроводжуються таким видом діяльності, як свердління. І головними помічниками в цій справі є такі допоміжні елементи, як свердла або бури. Їх підбирають в залежності від фронту робіт і матеріалів, з якими вони будуть взаємодіяти. Про те, що являють собою кожен з інструментів, в чому їх відмінності і якими вони бувають - розповімо далі.

КЛАСИФІКАЦІЯ свердел

Зовнішній вигляд інструменту представляється так: довгаста форма, спіральна поверхня, заточений робочий край. Однак всі його різновиди мають різне призначення. Одна сторона - місце кріплення, схоже у більшості моделей, а ось кінцеві ділянки різняться.

Популярні типи свердел і бурів:

 • для роботи по дереву;
 • для плитки;
 • форстнера;
 • сверло по металу;
 • по бетону;
 • зубило.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЖЕН ВИД ІНСТРУМЕНТУ

Практично 90% всіх робіт з свердління дерева виконуються за допомогою чотирьох основних допоміжних інструментів: спірального свердла діаметром 3-12 міліметрів, перового (12-40 міліметрів), бура (6-40 міліметрів) і розсувного, яке може мати змінний діаметр від 15 до 76 міліметрів.

Робота таким набором свердел ведеться без застосування ударної сили. Для варіації і змін отвори досить змінювати силу тиску і швидкість обертання електроприладу.

Свердла по металу мають більш складну будову, адже не так просто зробити отвір в міцному матеріалі. Тому робочі канавки ручного інструменту зрізані під кутом близько 55 градусів. Дві заточені кромки, які переплітаються між собою, утворюють аналог фрези. Існують свердла:

 • стандартні;
 • однокромочні;
 • спеціалізуються на глибокому свердлінні;
 • кільцеві;
 • типу «Жирова», із спеціальним заточуванням і трьома гострими конусами.

Для ще більш міцних матеріалів - каменю та кераміки - існують і спеціальні свердла з посиленим стрижнем і напайками. Окремо вибираються пристосування для бетону і цегли, які вставляються в ударну дриль.

Для перфоратора, який буде робити отвір у бетонній стіні, найкраще підійде бур малого діаметра, а ось для залізобетону або арматури знадобиться більший діаметр свердла. Керамічна плитка і скло вимагають спеціальних трубчастих насадок - «так званих балерінок» з алмазними коронками. Варто зазначити, що важливо правильно вибирати свердла в залежності від поверхні, з якої буде проводиться робота.

ПОКУПКА В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ LEROY MERLIN

Якщо ви хочете купити свердло, можна зробити це на сайті «Леруа Мерлен» з доставкою по всій території України провідними транспортними компаніями. Також можна здійснити самовивіз з Києва та Одеси.

При цьому важливо розуміти, для яких робіт інструмент призначається. Адже ціна - не головний показник, коли по приходу додому виявиться, що виріб просто не підходить під запланований фронт робіт. Виділяють комбіновані види свердел, які часто використовують в домашніх майстерень: під конформат (патрон з подвійним зенкером), Форстнера (для глухих отворів), для зняття фасок.

Якою б не була робота, важливо завжди стежити за цілісністю інструменту. Якщо він стоїть на місці і не заглиблюється в матеріал, зламався, перестав бути гострим або чути гучний свист, то це свідчить про те, що пора вирушати за новим помічником.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Де можна використовувати свердла та бури?

Свердло — ріжучий інструмент, який використовується для створення отворів. Також за допомогою свердління можна збільшити діаметр вже готового отвору. Інструменти поділяються на:

- спіральні – застосовуються для роботи з різним матеріалом – деревом, металом, пластиком;

- для роботи з каменем: цей тип має ущільнений штопор;

- сталеві - підходять для свердління м'яких матеріалів, таких як дерево та пластик;

- із швидкоріжучої сталі - мають більшу жорсткість у порівнянні з попереднім типом;

- титанові - призначені для роботи з твердими матеріалами.

Бури - по суті ті ж свердла, тільки більшого діаметра.
Якої фірми можна купити свердла та бури?
Вибір фірми так само важливий, як вибір типу інструмента. Для нечастих робіт, наприклад, якщо передбачено лише побутове застосування, підійдуть витратні матеріали недорогих брендів, таких як Краща ціна, МТХ. Якщо ж йдеться про будівництво або професійну діяльність, то економити не варто. Свердла та бури Dexter, Metabo відрізняються високою якістю та розраховані на інтенсивну експлуатацію. Саме продукцію цих виробників обирають майстри.
Де купити свердла та бури?
На нашому сайті ви знайдете те, що шукаєте. Наш асортимент постійно поповнюється актуальними новинками, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручний пошук та фільтр дозволять швидко перейти у потрібну категорію. У нас є свердла та бури найпопулярніших брендів, тому ви обов'язково зможете підібрати інструмент як для домашнього, так і для професійного використання. Жителі Одеси та Києва можуть самостійно забрати товар із наших магазинів, а якщо такої можливості немає, то завжди можна скористатися доставкою по всій країні.