Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Робочий одяг

Використання спеціального робочого одягу співробітниками тих чи інших галузей - обов'язкова вимога, яке забезпечує плідний і безпечну працю. Відповідно до норм закону, обов'язково купити спецодяг повинні працівники промислових об'єктів, заводів, комбінатів, люди, зайняті в медичній і сфері громадського харчування.

Згідно зі статистикою, роба регулярно використовується більш ніж 80% всіх кваліфікованих співробітників і дає ряд переваг, про які й піде мова далі.

КОЛИ ПОТРІБНО надягати СПЕЦОДЯГ?

Існує величезна різноманітність професій, де працівник зобов'язаний перебувати в спеціальному комбінезоні або халаті, які б змогли захистити тіло людини від зовнішніх, а часом і специфічних чинників навколишнього середовища. До того ж спецівка покликана створити комфорт під час виконання робочих процесів.

Клієнти магазину спецодягу - це:

  • робітники промислових і хімічних підприємств;
  • лікарі та інші медичні працівники;
  • будівельники;
  • співробітники ЖКГ;
  • дорожники;
  • охоронці.

Це далеко не повний перелік спеціальностей, представники яких бажають спецодяг купити в особисте користування.

На перший погляд, спеціальний одяг - звичайна куртка або будівельний комбінезон, який не додасть спритності або умінь. Але такий вид одягу здатний захистити від шкідливого впливу речовин і матеріалів, з якими відбувається близький контакт. До того ж це ще й додатковий захист від перегріву або переохолодження. Мало хто знає, але пошиття робочих костюмів строго регламентується залежно від типу виконуваних в ньому робіт.

ВИМОГИ ДО РОБОЧОЇ ОДЯГУ

Найбільшу увагу при пошитті роби приділяється типу тканини. Це може бути теплий, термостійкий матеріал для зимових комплектів, який запобігає продування вітром і буде відштовхувати вологу. Підвищена зносостійкість хороша для будівельної екіпіровки, а яскравий окрас - для дорожніх та інших робітників, жилет яких повинен виділяти їх навіть в нічний час доби.

Додатково можуть знадобитися і всілякі елементи:

  • кишені - для зручного зберігання невеликих робочих девайсів;
  • відстібаються елементи або кулиски - для комфортної шкарпетки;
  • відображають смуги - для більшої безпеки.

Помічено, що робочий буде працювати в рази ефективніше, якщо весь інструмент буде завжди під рукою і йому не доведеться, наприклад, кожен раз спускатися з високого поверху або лісів.

АСОРТИМЕНТ КОМПАНІЇ «ЛЕРУА МЕРЛЕН»

В інтернет-магазині Leroy Merlin можна зустріти робочий одяг різної кольорової гами. Така різноманітність обумовлюється функціональними вимогами.

По-перше, яскравий тон спецодягу допомагає візуально визначити робочого в будь-якому скупченні людей, по-друге, часто фахівці різного рангу надягають робу іншого кольору, ніж колеги. Це допомагає знайти людину конкретної професії. Ще один важливий фактор - сигналізаційний, особливо це важливо при виконанні дорожніх робіт. У свою чергу, камуфляжний відтінок необхідна, коли потрібно, навпаки, приховати людини на місцевості.

Купуючи на сайті «Леруа Мерлен», ви зможете замовити доставку товару надійними транспортними компаніями по всій Україні. Також є можливість самовивозу з Києва та Одеси. Чекаємо ваших замовлень!

Читати повністю