Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Полотна для ножівок і лобзиків

Полотна для ножівки і лобзика використовуються в якості витратних матеріалів для ручних і електричних інструментів: шабельних пилок, ножівок і лобзиків, а також для обробки дерева, металу, гіпсокартону та інших матеріалів. Від якості пилки залежать ефективність, комфорт і безпека роботи.

Види пильних полотен

Пильні полотна бувають різних видів. Вони відрізняються за такими характеристиками:

  • типом інструменту;
  • призначенням;
  • матеріалу.

Інструменти можуть бути ручними або електричними. Від цього залежить фронт робіт, які можна виконати з їхньою допомогою, і вимоги до полотна для інструменту.

Ручні ножівки та лобзики розпилюють матеріал за рахунок фізичних зусиль. При цьому обсяг робіт невеликий, як і кількість обробленого матеріалу. У зв'язку з цим продукцію роблять з вуглецевої сталі - більш дешевого і менш міцного матеріалу. Він не розрахований на велике навантаження, але підходить для побутових інструментів.

Для професійних інструментів, в тому числі електричних, використовуються більш міцні сплави. Це дозволяє працювати з металом, каменем, деревом і обробляти великий обсяг. При цьому зубці пилки залишаються гострими довгий час, тому полотно не скоро зажадає заміни.

Вибір полотен для сабельной пилки

Шабельна пила - це різновид електропілкі, яка підходить для роботи з різними матеріалами:

  • деревом;
  • кольоровим металом;
  • твердими матеріалами.

Пильні полотна для сабельной пили виготовляються з найміцніших матеріалів. Якісні товари для різних моделей ви знайдете в Леруа Мерлен.

Моделі з високовуглецевої загартованої сталі виготовляють з оптимальною кількістю зубців і кроком. Вони можуть мати різні особливості, що робить пилки зручними для нестандартних завдань: врізного пиляння, роботи з гілками, гнучким профілем, високоабразивн матеріалами. Спеціальні полотна дозволяють різати в рівень з площиною і звести деформацію до мінімуму.

Пильні полотна для лобзика і ножівки

Полотна для лобзика - це тонкі і вузькі смужки, призначені для роботи з листовими і твердими матеріалами, в тому числі керамікою. Ножова пилка використовується для металу і дерева. Товари можуть значно відрізнятися по ширині.

Найчастіше ці інструменти використовують для роботи по металу. Полотна для металу характеризуються дуже дрібними зубцями і виготовлені з самих твердих сплавів. Вуглецева сталь - найдоступніший і простий варіант, який впорається з матеріалами середньої твердості. Кобальтова сталь більш гнучка, міцна і надійна, витримує велике навантаження. Моделі із загартованої сталі застосовуються для роботи з твердими сплавами. Біметалічні моделі підходять для різання під певним кутом.

Де купити полотна для лобзика і ножівки?

Широкий вибір якісних товарів для ручних і електричних інструментів доступний в торговій мережі Leroy Merlin. У нас ви можете вибрати витратні матеріали для різних видів робіт і замовити товари з доставкою по Україні. У Києві та Одесі є можливість самовивозу з магазинів мережі. Вибирайте якісні інструменти для безпечної і швидкої роботи.

Читати повністю