/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Плоскогубці та кусачки

Плоскогубці і кусачки широко використовуються в різних сферах людської діяльності. Перекусити провід або тонкий дріт, утримати гарячий предмет, захистити користувача від високої напруги - в усьому цьому допоможе шарнірно-губцевий інструмент. Купити кусачки і інші подібні вироби можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Різновиди і застосування кусачок і плоскогубців

Плоскогубці - вид ручного інструменту, який має дві витягнуті «губки» плоскої форми. Власне, звідси і пішла назва. Губки не мають виїмок і зазорів, але можуть мати щербини або ріжучі частини, що робить їх застосування максимально різноманітним.

Існує кілька видів плоскогубців:

  • тонконоси;
  • качкодзьоби;
  • круглогубці.

Тонконоси - ручний інструмент з довгими вузькими «губками», працює як пінцет і дозволяє дістатися у важкодоступні місця. Невеликі ріжучі кромки на краях дозволяють різати дроти і тонкий дріт.

Качкодзьоби мають злегка зігнуті краю, завдяки чому можуть дістатися до деталей, розташованим в глибині і там, де робота звичайними плоскогубцями сильно утруднена.

Круглогубці мають закруглені губки і використовуються для скручування і згинання дроту, а також дрібних деталей.

Кусачки - вид інструменту, який призначений для перекушування різних деталей, кабелів і дроту діаметром до 7 мм і навіть більше. Найчастіше їх ручки виконуються з діелектричних матеріалів. Це дозволяє працювати під високою напругою і не побоюватися за своє здоров'я.

Залежно від типу робочої частини інструмент підрозділяють на:

  • торцеві - ріжучакромка в торцях вироби;
  • бокорізи - ріжучакромка у внутрішній частині, розташована під певним кутом до голівки інструмента;
  • болторези - дозволяють працювати з великим зусиллям, за рахунок чого перерізають метал товщиною до 12 мм.

І кусачки, і плоскогубці виготовляються з високоякісної інструментальної сталі, здатної витримати велике навантаження. Ручки не ковзають в руках, полегшуючи роботу з інструментом.

На що звернути увагу при виборі плоскогубців і кусачки?

Вибираючи шарнірно-губцевий інструмент, завжди слід звертати увагу на:

  • матеріал вироби;
  • розмір;
  • ергономіку;
  • фірму виробника.

Останній параметр досить важливий. Адже тільки перевірені виробники піклуються про максимальній якості свого інструменту, про точність з'єднання граней, відсутності зазубрин і міцності кожного болта. Втім, всі ці показники все одно варто перевірити перед покупкою. Найменший недолік інструменту може привести до дуже неприємних наслідків в роботі з ним.

Купити плоскогубці, кусачки і кліщі від всесвітньо відомих виробників в Україні допоможе Леруа Мерлен. По всій країні товари доставляються за допомогою перевірених фірм-перевізників, а в Києві та Одесі можливий самовивіз. Тут же можна детально ознайомитися з асортиментом компанії у великих торгових точках.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Де застосовуються плоскогубці та кусачки?
Плоскогубці та кусачки – обов'язковий інструмент, який має бути у кожного господаря. За допомогою плоскогубців фіксують невелику деталь, здійснюють обтиснення клем, також можна захопити розпечений предмет. Кусачки допоможуть швидко розрізати дріт, роз'єднати кабель на окремі складові, також за їх допомогою можна розрізати метал та пластик. Таким чином, сфера застосування цих інструментів дуже велика: будівництво, ремонт автомобілів, техніки і просто побут.
Якої фірми краще купити плоскогубці та кусачки?
Сьогодні вибір фірм, що займаються виробництвом ручного слюсарно-монтажного інструменту, є величезним. Але не завжди є сенс купувати дорогу продукцію відомих брендів, якщо плануєте використовувати її тільки для побутових цілей. Плоскогубці та кусачки Dexter є ідеальним поєднанням ціни та якості. Для професійного застосування слід вибрати моделі із серії Dexter Pro. Якщо ж не хочете переплачувати і при цьому потрібний інструмент виключно для побуту, варто звернути увагу на бренд Sparta.
Де купити плоскогубці та кусачки?
В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви знайдете як професійний інструмент, розрахований на тривалу та активну експлуатацію, так і бюджетну продукцію, що дозволяє вирішити незначні побутові питання. На нашому сайті представлений лише сертифікований товар, а розумні ціни роблять його доступним. Жителі Києва та Одеси можуть самостійно забрати продукцію, а для решти у нас діє доставка по всій Україні.