Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Плоскогубці та кусачки

Плоскогубці і кусачки широко використовуються в різних сферах людської діяльності. Перекусити провід або тонкий дріт, утримати гарячий предмет, захистити користувача від високої напруги - в усьому цьому допоможе шарнірно-губцевий інструмент. Купити кусачки і інші подібні вироби можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Різновиди і застосування кусачок і плоскогубців

Плоскогубці - вид ручного інструменту, який має дві витягнуті «губки» плоскої форми. Власне, звідси і пішла назва. Губки не мають виїмок і зазорів, але можуть мати щербини або ріжучі частини, що робить їх застосування максимально різноманітним.

Існує кілька видів плоскогубців:

  • тонконоси;
  • качкодзьоби;
  • круглогубці.

Тонконоси - ручний інструмент з довгими вузькими «губками», працює як пінцет і дозволяє дістатися у важкодоступні місця. Невеликі ріжучі кромки на краях дозволяють різати дроти і тонкий дріт.

Качкодзьоби мають злегка зігнуті краю, завдяки чому можуть дістатися до деталей, розташованим в глибині і там, де робота звичайними плоскогубцями сильно утруднена.

Круглогубці мають закруглені губки і використовуються для скручування і згинання дроту, а також дрібних деталей.

Кусачки - вид інструменту, який призначений для перекушування різних деталей, кабелів і дроту діаметром до 7 мм і навіть більше. Найчастіше їх ручки виконуються з діелектричних матеріалів. Це дозволяє працювати під високою напругою і не побоюватися за своє здоров'я.

Залежно від типу робочої частини інструмент підрозділяють на:

  • торцеві - ріжучакромка в торцях вироби;
  • бокорізи - ріжучакромка у внутрішній частині, розташована під певним кутом до голівки інструмента;
  • болторези - дозволяють працювати з великим зусиллям, за рахунок чого перерізають метал товщиною до 12 мм.

І кусачки, і плоскогубці виготовляються з високоякісної інструментальної сталі, здатної витримати велике навантаження. Ручки не ковзають в руках, полегшуючи роботу з інструментом.

На що звернути увагу при виборі плоскогубців і кусачки?

Вибираючи шарнірно-губцевий інструмент, завжди слід звертати увагу на:

  • матеріал вироби;
  • розмір;
  • ергономіку;
  • фірму виробника.

Останній параметр досить важливий. Адже тільки перевірені виробники піклуються про максимальній якості свого інструменту, про точність з'єднання граней, відсутності зазубрин і міцності кожного болта. Втім, всі ці показники все одно варто перевірити перед покупкою. Найменший недолік інструменту може привести до дуже неприємних наслідків в роботі з ним.

Купити плоскогубці, кусачки і кліщі від всесвітньо відомих виробників в Україні допоможе Леруа Мерлен. По всій країні товари доставляються за допомогою перевірених фірм-перевізників, а в Києві та Одесі можливий самовивіз. Тут же можна детально ознайомитися з асортиментом компанії у великих торгових точках.

Читати повністю