Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ножиці по металу

В ході будівельних робіт або ремонту часто виникає необхідність різання листового металу. Для цього використовуються ножиці по металу. Великий вибір ручного інструменту представлений в асортименті інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Без застосування інструментів неможливо обійтися при роботі з покрівельними матеріалами, профілем для гіпсокартону, профнастилом, монтажі водостічних систем. Особливо важливі інструменти при різанні листів оцинкованої сталі: потрібно зберегти шар цинку, щоб уникнути корозії. Хороші ножиці по металу «змащують» цинк на зріз, захищаючи його від іржі.

Різновиди ножиць по металу

На перший погляд здається, що все ножиці відрізняються тільки кольором рукояток і розміром. Але це не так. Пряморіжучі моделі призначені для того, щоб робити прямий зріз. Але навіть цей варіант має кілька видів. Наприклад, для роботи з профілем, торцювання і підрізування використовуються інструменти, в яких ріжуча частина знаходиться на одній осі з ручками.

Якщо потрібен розкрій металевих листів, то застосовується інша конструкція. У ній робоча частина трохи зміщена. Це дозволяє уникнути застрявання лез при розкрої. Крім прямого різу, можливий і фігурний. Такі моделі легко відрізнити по скругленню: леза спрямовані вліво або вправо. Моделі з вузькими лезами призначені для виконання складних контурів (пальцеві ножиці).

Для того прорізання отворів використовується радіусний інструмент. Комбіновані конструкції дозволяють різати метал по прямій лінії або в потрібну сторону.

Критерії вибору ножиць по металу

При покупці важливо звертати увагу на такі особливості:

  • виконання;
  • товщина різу;
  • матеріал леза;
  • довжина леза.

Розрізняють праворучні та ліворучні ножиці. Більшість моделей саме праворучні, тобто призначені для правшів. В асортименті інтернет-магазину Leroy Merlin представлена ​​велика кількість і праворучних, і ліворучних ножиць.

Велика частина видів інструментів призначена для різання металу з товщиною 0,3-0,8 мм. Вони підходять для жесті, алюмінію, міді, сталі. Але є також ножиці, в яких використовується посилені конструкції, що дозволяє різати метали товщиною більше 1-1,5 мм. Такий тип задіюється в покрівельних роботах і служить для підготовки до монтажу сталевих оцинкованих листів, металочерепиці.

В якості основного матеріалу лез застосовується хромванадієва сталь. Завдяки такому сплаву леза виходять міцними і стійкими до корозії.

Довжина сучасних ножиць по металу варіюється в межах 17-35 см. Компактними моделями зручніше проводити торцювання, працювати в умовах обмеженого простору. Великий інструмент дозволяє різати навіть дуже товстий метал.

Купівля ножиць по металу в Україні

Купити ножиці для металу можна в Леруа Мерлен. Жителі Одеси і Києва зможуть самостійно забрати товари в одному з магазинів свого міста. В інші регіони проводиться доставка в найкоротші терміни.

В асортименті інтернет-магазину тільки перевірена продукція відомих виробників. Надійний ручний інструмент стане помічником при ремонті, заощадить час на підготовку матеріалів до монтажу.

Читати повністю