Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Кути декоративні

Декоративні кути для стін - це не тільки краса, а й захист кутів в приміщенні. Їх встановлюють в проблемних місцях, щоб запобігти механічним пошкодженням і додати інтер'єру завершеність. Зовнішні кути завжди потребують захисту. При частому контакті вони затираються, псуються шпалери, шпаклівка й інші матеріали. Стики можна захистити куточками, які виготовляються з різних матеріалів і можуть відрізнятися за формою та конструкцією. Різні види оздоблювальних матеріалів можна знайти в каталозі «Леруа Мерлен».

Різновиди декоративних кутів

Для обробки кутів можна використовувати різні види матеріалів. Найбільш популярні і практичні з них - це:
  • пластик;
  • метал;
  • дерево.
Переваги пластика полягають у тому, що він гнучкий, легкий і недорогий. З нього виробляють штапики для віконних конструкцій, куточки для стін та багато інших аксесуарів для оздоблювальних робіт та ремонту. Пластиковий куточок може бути будь-якого кольору, тому можна підібрати підходящий варіант для будь-якого стилю інтер'єру. Цей матеріал служить довго, не боїться вологи, за ним легко доглядати. Гладка поверхня з полівінілхлориду може імітувати дерево, метал. Часто використовується для оформлення арочних дверних прорізів та інших нестандартних завдань.
Алюмінієвий, латунний і сталевий кутик - це міцна і надійна поверхню, якій не страшні пошкодження. Найчастіше для виготовлення кутів використовується алюмінієвий профіль. Серед його переваг - доступна ціна і легкість матеріалу разом із міцністю і зносостійкістю. Металевий профіль використовують не тільки для стін, але також для дзеркал, картин. Він може бути гладким або рифленим, поєднуватися з основним матеріалом або бути акцентом в композиції.
Дерев'яні кутики виглядають благородно і дорого, але практичністю не відрізняються. Основний їх недолік - сприйнятливість до вологи. Якщо дерево намокне, воно деформується і вже не повернеться до колишнього вигляду. З цієї причини дерев'яне оздоблення використовують в приміщеннях, де не спостерігається підвищеної вологості. Для додаткового захисту дерево покривають лаком або фарбують. Дерев'яна обробка підходить тільки для прямих поверхонь. Для виготовлення куточків можуть використовуватися силікон і поліуретан.

Покупка та монтаж декоративних кутів

Монтаж кутів - проста процедура, яку зможе виконати і людина без досвіду. Для того щоб правильно наклеїти куточок, на внутрішню частину профілю необхідно пунктиром нанести клей. Потім профіль прикладають до торця і фіксують. Через деякий час, в залежності від виду клею, куточок стане стійким кріпленням. Замість клею можна використовувати рідкі цвяхи або силікон. Техніка монтажу залежить від матеріалу і поверхні, з якої він повинен з'єднатися.
Купити різні види куточків можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Штапики, гнучкі і декоративні кути представлені в нашому каталозі. Оздоблювальні матеріали можна замовити з доставкою по Україні або забрати в пунктах самовивозу, які працюють в Києві і Одесі. Доступні різні види оплати, в тому числі купівля в кредит. Вибирайте якісні товари та замовляйте все для ремонту та будівництва з доставкою!
Читати повністю