Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ключі

Існує обов'язковий набір інструментів, який повинен бути в кожному домі. У цей набір обов'язково входить гайковий ключ, який, не дивлячись на простоту конструкції, користується попитом як в побуті, так і у професійних майстрів. З його допомогою можна лагодити труби, велосипеди або автомобілі. Але обов'язковим критерієм успішного використання цього інструменту є коректний вибір його типу.

Різновиди ключів

Існує величезна безліч видів сучасних гайкових ключів. Серед основних виділяють такі:

 • Ріжковий - класичний інструмент, за допомогою якого можна закручувати або відкручувати гайки суміжного розміру. Являє собою суцільнометалевий прилад з U-подібним наконечником з одного або двох сторін.
 • Накидний - також виготовлений з єдиного елемента з металу, але з іншою формою робочого наконечника. Він має О-подібну форму, що дозволяє захопити гайку ні з трьох, а з чотирьох сторін, збільшивши щільність і крутний момент.
 • Комбінований - універсальна двостороння модель, один наконечник якої представлений в рожковому варіанті, а другий - в накидному. Користується попитом в побуті, а також під час здійснення слюсарно-монтажних робіт.
 • Торцевої - спеціальна конструкція дозволяє дістатися до кріпильних елементів в місцях з обмеженим простором. Рукоятка інструменту даного типу розташована не збоку від наконечника, а над ним, що забезпечує доступ до гайки навіть в поглибленні. Виділяють Т-образні і Г-образні моделі.
 • Розвідний - «вусики» такого гайкового ключа можуть змінювати відстань. Один з них залишається без руху, другий їздить туди-сюди за допомогою обертання спіралі ( «черв'яка»).
 • Трубний - підвид розвідного інструменту з відзнакою у вигляді способу пересування «губки». Скорочення відстані здійснюється не за допомогою спіралі, а з використанням рукояток (принцип пассатижей). Різновидами такого інструменту можуть бути газові та сантехнічні ключі.
 • Шестигранний - в даному випадку кріпильний елемент (гайка) не захоплював зовні, так як наконечник ключа поміщається всередину гайки. Залежно від типу наконечника виділяються різні види шестикутника, наприклад, відносно новий TORX ключ.
 • Гніздовий - складається з рукоятки, до якої кріпляться насадки торцевого типу для роботи з різними кріпильними елементами.

Критерії вибору гайкового ключа

Перш ніж купити цей інструмент, зверніть увагу на такі нюанси:

 • розмір вироби - мова йде про суцільнометалеві види, від розміру яких буде залежати сумісність з кріпильним елементом;
 • матеріал - для роботи з водопровідними комунікаціями вибирайте вироби з нержавіючої або оцинкованої сталі, також звертайте увагу на міцність матеріалу, так як він буде піддаватися посиленому тиску;
 • рукоятка - від неї залежить зручність захоплення, передача крутного моменту, а також можливість підібратися до гайки в важкодоступних місцях.

Ідеальним варіантом буде купити набір ключів, серед яких ви знайдете відповідні інструменти для будь-якої ситуації.

Переваги "Леруа Мерлен"

Широкий вибір гайкових ключів ви знайдете на сайті Leroy Merlin. Ми пропонуємо якісні вироби за доступною ціною, які будуть доставлені в стислі терміни в будь-який регіон України. Також можливий самовивіз зі стаціонарних магазинів в Києві і Одесі. З радістю виконаємо ваше замовлення!

Читати повністю