Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Електричні терморегулятори

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМОВАНИЙ ТЕРМОРЕГУЛЯТОР

ЯК ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМОВАНИЙ ТЕРМОРЕГУЛЯТОР

1. Кліщі для зняття ізоляції 2. Гострогубці 3. Викрутка з ізольованою рукояткою та жалом 4. Дриль

Більше порад

Електричний терморегулятор дозволяє здійснювати управління системою «Тепла підлога» в приміщеннях, виставляючи і підтримуючи задану температуру. Така система останнім часом користується величезним попитом, забезпечуючи підтримку приємного мікроклімату в холодну пору року. При цьому використання терморегуляторів забезпечує не лише управління системою, але і може гарантувати економію електроенергії.

Особливості використання регулятора теплої підлоги

Кімнатні терморегулятори представляють собою електричний пристрій, який підключається до системи підігріву підлоги. Найчастіше такі пристрої монтуються в стіні поруч з вимикачами світла. Вони застосовуються для включення / вимикання системи, при цьому деякі моделі можуть самостійно регулювати необхідну температуру і тривалість підігріву.

Серед переваг таких пристроїв варто виділити:

  • простоту експлуатації;
  • можливість швидкої зміни температурного режиму;
  • доступну вартість;
  • можливість економії електроенергії до 50% за рахунок грамотної експлуатації системи «Тепла підлога»;
  • широкий вибір моделей з різною функціональністю;
  • привабливий дизайн, що дозволяє «вписати» терморегулятор в будь-який інтер'єр.

Використання такого пристрою підвищує комфорт проживання в квартирі або будинку при мінімальних матеріальних витратах.

Різновиди регуляторів теплої підлоги

Терморегулятори електричної підлоги можна розділити на три види:

  • механічні;
  • електронні;
  • програматори.

Перший варіант терморегуляторів є механічний перемикач у вигляді коліщатка і в деяких випадках класичного вимикача. Останній виконує включення / вимикання теплої підлоги, а за допомогою коліщатка виконується регулювання температури. Моделі, оснащені виключно коліщатком, вимикаються при викручування регулюючого елемента в крайнє ліве положення до клацання. Механічні регулятори відрізняються високою надійністю, однак вони працюють з похибкою, до того ж деякі моделі не мають функцію автоматичного відключення, що призводить до розтрати електрики.

Електронні регулятори статі - вдосконалений варіант механічних вимикачів. Вони комплектуються цифровим табло, на якому можна побачити задану і поточну температуру підлоги. Такі пристрої автоматично вимикаються при досягненні необхідного рівня нагрівання і включаються при падінні температури нижче виставленої оцінки.

Найбільш складні апарати - програматори. Це щось на кшталт міні-комп'ютерів. Вони дозволяють не тільки виставити необхідну температуру в системі, але також задати час її включення і виключення за спеціальним графіком на кілька днів вперед. Така функція надзвичайно зручна, якщо ви хочете, щоб підлогу до моменту вашого пробудження або повернення в будинок був вже прогрітий. Звичайно, такі апарати найбільш дорогі, однак вони пропонують найбільш комфортне і економне використання теплої підлоги.

Електричні терморегулятори від «Леруа Мерлен»

Купити якісні терморегулятори можна на сайті LEROYMERLIN.UA. Ми пропонуємо широкий вибір як механічних, так і цифрових пристроїв з можливістю програмування за розумною ціною. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон України. Також можливий самовивіз зі стаціонарних магазинів в Києві і Одесі. Зробіть замовлення на нашому сайті, і оціните всі переваги співпраці з «Леруа Мерлен»!

Читати повністю