/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Будівельні ножі

Ніж будівельний - це вид інструменту, який повинен бути в комплекті кожного будівельника і не тільки. Він має свої особливості та характеристики, що варто враховувати при виборі виробу. Тому для ефективного використання потрібно вибрати відповідний вид ножа.

Призначення будівельного ножа

У конструкцію інструменту входять рукоятка і лезо, що висувається. Лезо має особливу будову, що складається з кількох компонентів, буває різної ширини. Тому можна вибрати певний вид виробу, що найбільш підходить для майбутньої роботи.

Будівельний ніж із шириною леза 9, 18, 25 мм підійде для різання:

  • паперу, мішковини, поліетилену;
  • проводу, кабелю;
  • пластику;
  • фігурного вирізання по дереву.

Можна купити універсальний інструмент, який здатний різати велику кількість матеріалів та використовуватись для різних завдань.

Види будівельних ножів

Основне завдання виробу - допомога в будівельно-монтажних роботах. Також цим інструментом можна різати гіпсокартон, лінолеум, шпалери, що буде важливо при ремонті та оздобленні приміщень.

Будівельні ножі бувають таких видів:

  • розкладні;
  • кишенькові;
  • зі змінними лезами.

Такий вибір дозволяє підібрати оптимальний варіант за ціною та характеристиками. Леза виготовляються із легованої або нержавіючої сталі. Вони можуть точитися або замінюватися. Рукоятка зазвичай виконується із пластику, може мати ізолятор у вигляді гумового матеріалу. Останній варіант буде корисним при електромонтажних роботах.

Як вибрати будівельний ніж?

Насамперед варто звернути увагу на лезо. Є види, зроблені не лише зі сталі, а й із титану. Такі моделі мають велику вартість, але й характеризуються значною міцністю. Титанові леза прослужать багато років.

Якісний та практичний варіант має розмітку на корпусі. Це дозволить дізнатися, на яку довжину потрібно висунути лезо, щоб провести регуляцію глибини різання. Зручною також буде можливість відламати частину, що затупилася, і використовувати наступний гострий елемент. За бажання можна вибрати модель, яку можна заточувати. Це дозволяє за необхідності повернути гостроту та точність зрізу після того, як він затупився.

Щоб використовувати ніж у будівельних та ремонтних роботах, слід вибирати сегментоване лезо, яке можна замінити. Це зручний вигляд виробу, що допомагає різати різні за щільністю та товщиною матеріали. Також будівельнику та майстру з ремонту та оздоблення приміщень варто додати у свій комплект технічний ніж. Він буде необхідний при різанні гіпсокартону та пластику.

Необов'язково якісний та надійний інструмент має коштувати дорого. Звичайний будівельний ніж може бути зручним в експлуатації, довговічним. Тому необхідно визначити, які характеристики є потрібними для такого виробу. Часто майстер купує кілька виробів із різними по довжині лезами та коефіцієнтами міцності. Це дозволяє в кожному процесі використовувати той інструмент, що є оптимальним для виконання певного фронту робіт.

Купити будівельний ніж із необхідними характеристиками завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Ми пропонуємо доступні ціни, широкий вибір товарів та можливість замовити доставку в будь-яке місто України.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які види будівельних ножів можна придбати?
Ножі використовуються не лише на кухні. Також існують моделі, що застосовуються у будівництві та під час монтажних робіт. Такі ножі мають спеціальні леза, заточені в професійних умовах, завдяки чому добре працюють з досить щільними матеріалами, такими як гіпсокартон, лінолеум, і не тупляться. Лезо може бути постійним або змінним. Останні нагадують канцелярський ніж, лезо ділиться на сегменти. І якщо затупилась ріжуча частина, її треба просто відламати.
Якої фірми купити будівельний ніж?
Крім ширини та типу леза, будівельні ножі ще відрізняються і виробником. Чудово зарекомендувала себе на ринку продукція американського бренду Stanley. Ріжучий інструмент цієї фірми справляється зі складними завданнями, відрізняється надійністю та довговічністю. Майже не поступається цьому виробнику і французький бренд Dexter. Ці ножі також порадують своєю різноманітністю, для їх виробництва використовуються сертифіковані матеріали та здійснюється контроль на кожному етапі, завдяки чому ризик нарватися на браковану продукцію мінімальний. Вони є ідеальним співвідношенням ціни і якості.
Де придбати будівельні ножі?
Не знаєте де купити будівельний ніж? У нас ви точно знайдете потрібний варіант. На сайті представлений товар різних брендів, цінової категорії, а якщо вибір заплутає, обов'язково зверніться за консультацією до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити розумну покупку. Адекватні ціни, можливість оформити кредит, доставка по всій країні роблять покупку вигідною та максимально комфортною.